Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Fillojnë gërmimet në Suhodoll, Çerkini: Ndërkombëtarët kanë punuar shkel e shko
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fillojnë gërmimet në Suhodoll, Çerkini: Ndërkombëtarët kanë punuar shkel e shko

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fillojnë gërmimet në Suhodoll, Çerkini: Ndërkombëtarët kanë punuar shkel e shko

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kanë filluar gërmimet sot në fshatin Suhodoll në veri të Mitrovicës në kërkim të personave të pagjetur të luftës së fundit, përkatësisht në lokacionin ku ishte gërmuar tre herë pas luftës dhe ishin gjetur 105 trupa, të cilat janë identifikuar dhe dorëzuar familjarëve.

Kategoritë


0 komente