Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Fillon takimi me liderët e Ballkanit Perendimor B 6
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fillon takimi me liderët e Ballkanit Perendimor B 6

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fillon takimi me liderët e Ballkanit Perendimor B 6

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 643 shikime
 • 643 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefja e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini, takohet të hënën (18.12.) me kryeministrat e vendeve të Ballkanit. Ata do të flasin për gjendjen në rajon, por edhe perspektivën e anëtarësimit në BE. Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/darka-ne-bruksel-takimi-i-pare-i-ramush-haradinajt-me-nje-kryeminister-te-serbise-475982/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Kategoritë


0 komente