Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Fishekzjarrët e “ProCredit Bank” në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fishekzjarrët e “ProCredit Bank” në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fishekzjarrët e “ProCredit Bank” në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9 shikime
 • 9 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas përfundimit të koncertit të organizuar sonte nga “ProCredit Bank” pranë Bibliotekës Kombëtare “Pjetër Bogdani”, janë ndezur fishekzjarrët.

Kategoritë0 komente