Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Fituam me meritë Kupën, tash fokusohemi në Evropa Ligë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Fituam me meritë Kupën, tash fokusohemi në Evropa Ligë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Fituam me meritë Kupën, tash fokusohemi në Evropa Ligë”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prishtina ka arritur të fitojë kupën e Kosovës për herën e gjashtë, duke mposhtur kësaj radhe Vëllaznimin pas ekzekutimit të penalltive 5:4, derisa ndeshja në kohë të rregullt dhe pas vazhdimit përfundoi pa fitues 1:1.

Kategoritë


0 komente