Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fjala kundër votimit të demarkacionit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fjala kundër votimit të demarkacionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fjala kundër votimit të demarkacionit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Partia Fjala është shprehur kundër ratifikimit të demarkacionit të kufirit me Malin e Zi, duke thënë se Qeveria po bën presion që me çdo kusht të kalojë marrëveshja dhe po i nënshtrohet Listës Serbe për t’i bindur që ta votojnë demarkacionin.

Kategoritë


0 komente