Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fjalët e para të Malalës në vizitën e saj në Pakistan, gjashtë vite pas sulmit brutal
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fjalët e para të Malalës në vizitën e saj në Pakistan, gjashtë vite pas sulmit brutal

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fjalët e para të Malalës në vizitën e saj në Pakistan, gjashtë vite pas sulmit brutal

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fjalët e para të Malalës në vizitën e saj në Pakistan, gjashtë vite pas sulmit brutal që për pak e la të vdekur

Kategoritë


0 komente