Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fjalimi i fuqishëm i Çedomir Jovanoviqit në Kuvend Shqiptarët duhet ta kenë shtetin e tyre.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fjalimi i fuqishëm i Çedomir Jovanoviqit në Kuvend Shqiptarët duhet ta kenë shtetin e tyre.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fjalimi i fuqishëm i Çedomir Jovanoviqit në Kuvend Shqiptarët duhet ta kenë shtetin e tyre.mp4

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 603 shikime
 • 603 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente