Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fjolla Morina lahet me Dom Perignon, mbi 10 mijë euro pije në tavolinë në një klub të natës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fjolla Morina lahet me Dom Perignon, mbi 10 mijë euro pije në tavolinë në një klub të natës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fjolla Morina lahet me Dom Perignon, mbi 10 mijë euro pije në tavolinë në një klub të natës

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 6,322 shikime
 • 6,322 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente