Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Flaka e Janarit 2018” shënohet edhe në Rahovec
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Flaka e Janarit 2018” shënohet edhe në Rahovec

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Flaka e Janarit 2018” shënohet edhe në Rahovec

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nën patronatin e komunës së Rahovecit është mbajtur manifestimi qendror përkujtimor e kulturor “Flaka e Janarit 2018”, ku u përkujtuan dëshmorët Nasemi Elshani, Ilmi Krasniqi, Halim Hoti dhe Agron Fetahu që ranë në janarin e vitit 1990.

Kategoritë


0 komente