Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Flasin dëshmitarët që gjetën policin Armend Trena
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Flasin dëshmitarët që gjetën policin Armend Trena

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Flasin dëshmitarët që gjetën policin Armend Trena

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 68 shikime
 • 68 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot rreth orës 17:00 është gjetur trupi i pajetë i policit Armend Trena, jo shumë larg vendit ku ndodhi aksidenti tragjik, ku humbi jetën edhe polici tjetër Malsor Dashi, trupi i të cilit ishte gjetur ditë më parë.

Kategoritë


0 komente