Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Flasin familjarët e 28 vjeçarit të vdekur nën rrënoja- Visari nuk ka pasur kontratë pune
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Flasin familjarët e 28 vjeçarit të vdekur nën rrënoja- Visari nuk ka pasur kontratë pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Flasin familjarët e 28 vjeçarit të vdekur nën rrënoja- Visari nuk ka pasur kontratë pune

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 867 shikime
 • 867 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente