Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Flet hoxha i Mitrovicës, sqaron pse e përdori fjalën shtazë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Flet hoxha i Mitrovicës, sqaron pse e përdori fjalën shtazë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Flet hoxha i Mitrovicës, sqaron pse e përdori fjalën shtazë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 73 shikime
 • 73 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Imami i xhamisë së Shipolit në Mitrovicë, Fatmir Latifaj, për të cilin mediat deklaruan se kishte thënë ‘kush pi alkool është kafshë’, flet për KosovaPress. Thotë se po tentohet të diskriminohet autoriteti dhe i tërë aktiviteti i tij, si në xhami ashtu edhe jashtë saj.

Kategoritë


0 komente