Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Floretë Zejnullahu: Me fuqinë më të madhe do të luftojmë për kërkesat e qytetarëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Floretë Zejnullahu: Me fuqinë më të madhe do të luftojmë për kërkesat e qytetarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Floretë Zejnullahu: Me fuqinë më të madhe do të luftojmë për kërkesat e qytetarëve

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 300 shikime
 • 300 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Floretë Zejnullahu, kandidatja për deputete nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës që për herë të parë synon këtë post ka treguar arsyen pse i është futur kësaj gare. Zejnullahu ka treguar se cilat janë prioritetet e saj dhe çka premton ajo në këto zgjedhje, për më shumë detaje ndiqeni intervistë e plotë.

Kategoritë


0 komente