Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​FOL: Gjykatat kanë punuar mirë në lëndët e korrupsionit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​FOL: Gjykatat kanë punuar mirë në lëndët e korrupsionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​FOL: Gjykatat kanë punuar mirë në lëndët e korrupsionit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 75 shikime
 • 75 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja FOL nëpërmjet një konference për media sot ka prezantuar statistikat për kundër korrupsion të gjykatave themelore për periudhën janar-qershor 2017.

Kategoritë


0 komente