Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fol: Në tre mujorin e dytë kishte më shumë lëndë të zgjedhura për korrupsion
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fol: Në tre mujorin e dytë kishte më shumë lëndë të zgjedhura për korrupsion

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fol: Në tre mujorin e dytë kishte më shumë lëndë të zgjedhura për korrupsion

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja “Fol”, ka prezantuar sot raportin për performancën e prokurorisë në luftën kundër korrupsionit për periudhën janar –mars të këtij viti.

Kategoritë


0 komente