Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fëmijët e kopshtit “Sonita” festojnë 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës
Fëmijët e kopshtit “Sonita” festojnë 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 18:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fëmijët e kopshtit “Sonita” festojnë 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 1,443 shikime
 • 1,443 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  1 koment


  0/500