Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fotografia e Vokrrit me flamurin kombëtarë me dron mbi varrezat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fotografia e Vokrrit me flamurin kombëtarë me dron mbi varrezat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fotografia e Vokrrit me flamurin kombëtarë me dron mbi varrezat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,438 shikime
 • 1,438 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fotografia e Vokrrit me flamurin kombëtarë me dron mbi varrezat

Kategoritë


0 komente