Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fotoja e Skënderbeut në një shkollë të Deçanit, sipas një ligji të para luftës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fotoja e Skënderbeut në një shkollë të Deçanit, sipas një ligji të para luftës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fotoja e Skënderbeut në një shkollë të Deçanit, sipas një ligji të para luftës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 192 shikime
 • 192 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fotoja e Skënderbeut në një shkollë të Deçanit, sipas një ligji të para luftës

Kategoritë


0 komente