Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
FRONTAL, Burbuqe Bakija Deva, Mimoza Shala, Brikenda Kryeziu, Hajdar Beqaj – 20.09.2019
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
FRONTAL, Burbuqe Bakija Deva, Mimoza Shala, Brikenda Kryeziu, Hajdar Beqaj – 20.09.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

FRONTAL, Burbuqe Bakija Deva, Mimoza Shala, Brikenda Kryeziu, Hajdar Beqaj – 20.09.2019

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 242 shikime
 • 242 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente