Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj nuk beson se Thaçi s’ka qenë i informuar për ligjet rreth Ushtrisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj nuk beson se Thaçi s’ka qenë i informuar për ligjet rreth Ushtrisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj nuk beson se Thaçi s’ka qenë i informuar për ligjet rreth Ushtrisë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 239 shikime
 • 239 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj nuk beson se Thaçi s’ka qenë i informuar për ligjet rreth Ushtrisë

Kategoritë0 komente