Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kryeimami i Kosovës dëshmon në gjykimin ndaj imamëve të dyshuar për nxitje të kryerjes së veprave terroriste
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeimami i Kosovës dëshmon në gjykimin ndaj imamëve të dyshuar për nxitje të kryerjes së veprave terroriste

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeimami i Kosovës dëshmon në gjykimin ndaj imamëve të dyshuar për nxitje të kryerjes së veprave terroriste

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 83 shikime
 • 83 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente