Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Fundi i heshtjes

22,668 shikime

Si u organizua protestat e 1 Tetorit 1997?
Si erdhi deri te kjo ide?
Kush e organizoi e kush e kundërshtoi?
Çka ndodhi pas protestës së 1 Tetorit?
Si i ndryshoi kjo protestë zhvillimin e ngjarjeve të mëvonshme në Kosovë?
Çfarë efekti patën protestat e studentëve në proceset e mëvonshme për Kosovën?
Cili ishte kontributi i lëvizjes studentore në arritjen e lirisë së Kosovës?

Shfaq më shumë

Në këtë dokumentar që zgjat 50 minuta flasin protagonistët kryesorë të kësaj ngjarjeje të ndodhur 20 vjet me parë. 

Alternate Text
Dokumentar
  • Dokumentar
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat