Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Funksionalizimi i plotë i Spitalit të Podujevës ishte premtuar për vitin e kaluar, por s’u bë ende

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Funksionalizimi i plotë i Spitalit të Podujevës ishte premtuar për vitin e kaluar, por s’u bë ende

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 110 shikime
 • 110 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje


  0 komente