Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Fyerjet e Haradinajt ndaj ambasadorit amerikan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fyerjet e Haradinajt ndaj ambasadorit amerikan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fyerjet e Haradinajt ndaj ambasadorit amerikan

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 94 shikime
 • 94 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fyerjet e Nasim Haradinajt ndaj ambasadorit amerikan, fyerjet e tjera ndaj zyrtarëve të vdekur të LDK-së si dhe arysetimi i kryeministrit Haradinaj për kushëririn e tij. Lexo lajmin e plotë: https://goo.gl/ExcbMR

Kategoritë


0 komente