Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Banorët në Gadime të Epërme ankohen se nuk kanë asfalt, rrjet të ujësjellësit e kanalizim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Banorët në Gadime të Epërme ankohen se nuk kanë asfalt, rrjet të ujësjellësit e kanalizim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Banorët në Gadime të Epërme ankohen se nuk kanë asfalt, rrjet të ujësjellësit e kanalizim

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 437 shikime
 • 437 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banorët në Gadime të Epërme ankohen se nuk kanë asfalt, rrjet të ujësjellësit e kanalizim

Kategoritë


0 komente