Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gafat dhe dështimi i protokollit në seancën solemne
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gafat dhe dështimi i protokollit në seancën solemne

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gafat dhe dështimi i protokollit në seancën solemne

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk kishte ulëse të mjaftueshme. Mysafirët nuk dinin se ku të ulen, ndërsa, edhe pse pati të atillë që refuzuan, disa mysafirë i sillnin nga lartë tek rendi i parë. I tillë ishte fillimi i seancës solemne rastin e shënimit të 10 vjetorit të pavarësisë të Kosovës

Kategoritë


0 komente