Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gani Thaçi thotë ishte viktima, e jo ai që shkaktoi sulmin në Byronë e Sigurimeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gani Thaçi thotë ishte viktima, e jo ai që shkaktoi sulmin në Byronë e Sigurimeve

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gani Thaçi thotë ishte viktima, e jo ai që shkaktoi sulmin në Byronë e Sigurimeve

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 3,704 shikime
 • 3,704 shikime
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente