Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gashi: Këtë vit fillojnë procedurat për telefoninë e tretë mobile
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gashi: Këtë vit fillojnë procedurat për telefoninë e tretë mobile

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gashi: Këtë vit fillojnë procedurat për telefoninë e tretë mobile

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kodi shtetëror i telefonisë +383 , ka gjasa që do të mund të impelmentohet tek operatorët e telefonisë mobile edhe fikse në dhjetë vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Ani pse koha afati i fundit kur operatorët e licencuar nga Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (ARKEP) e kanë 30 qershorin e këtij viti.

Kategoritë


0 komente