Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gashi mbështet Ferizajn në ndërtimin e infrastrukturës sportive
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gashi mbështet Ferizajn në ndërtimin e infrastrukturës sportive

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gashi mbështet Ferizajn në ndërtimin e infrastrukturës sportive

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, gjatë vizitës në komunën e Ferizajt me të parin e kësaj komune, Agim Aliu ka nënshkruar dy memorandume për mbështetjen financiare për ndërtimin e Sallës Sportive në Greme dhe renovimin e Stadiumit të Futbollit në Ferizaj.

Kategoritë


0 komente