Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gashi në Dresnik premton mjete shtesë për projektet e trashëgimisë kulturore që sjellin rezultate
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gashi në Dresnik premton mjete shtesë për projektet e trashëgimisë kulturore që sjellin rezultate

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gashi në Dresnik premton mjete shtesë për projektet e trashëgimisë kulturore që sjellin rezultate

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri, Kujtim Gashi

Kategoritë0 komente