Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gashi: Objekti i Agjencisë së Arkivave do të rinovohet dhe do të ndryshohet ligji
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gashi: Objekti i Agjencisë së Arkivave do të rinovohet dhe do të ndryshohet ligji

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gashi: Objekti i Agjencisë së Arkivave do të rinovohet dhe do të ndryshohet ligji

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gashi: Objekti i Agjencisë së Arkivave do të rinovohet dhe do të ndryshohet ligji

Kategoritë


0 komente