Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gashi shpërblen xhudistët dhe premton investime për klubin e xhudos
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gashi shpërblen xhudistët dhe premton investime për klubin e xhudos

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gashi shpërblen xhudistët dhe premton investime për klubin e xhudos

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 54 shikime
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, sot ka vizituar Federatën e Xhudos në Pejë, me ç ‘rast ka shpërblyer për punën dhe sukseset e tyre xhudistët Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi, si dhe trajnerin e tyre Driton Kuka.

Kategoritë


0 komente