Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Geci: Viber-i po i ndihmon Selim Pacollit që të jetë afër çdo qytetari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Geci: Viber-i po i ndihmon Selim Pacollit që të jetë afër çdo qytetari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Geci: Viber-i po i ndihmon Selim Pacollit që të jetë afër çdo qytetari

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 90 shikime
 • 90 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Geci: Viber-i po i ndihmon Selim Pacollit që të jetë afër çdo qytetari

Kategoritë


0 komente