Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Genc Prelvukaj nuk nguron, e uron publikisht Eni Koçin për ditëlindje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Genc Prelvukaj nuk nguron, e uron publikisht Eni Koçin për ditëlindje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Genc Prelvukaj nuk nguron, e uron publikisht Eni Koçin për ditëlindje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 813 shikime
 • 813 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Genc Prelvukaj nuk nguron, e uron publikisht Eni Koçin për ditëlindje

Kategoritë


0 komente