Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Gent Cakaj merr detyrën e ministrit të Jashtëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Gent Cakaj merr detyrën e ministrit të Jashtëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Gent Cakaj merr detyrën e ministrit të Jashtëm

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 88 shikime
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Gent Cakaj merr detyrën e ministrit të Jashtëm 

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka deleguar sot Gent Cakajt detyrën e Ministrit të Jashtëm.  

Kategoritë


1 koment