Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Geta Beqa lëndohet rëndë gjatë ushtrimeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Geta Beqa lëndohet rëndë gjatë ushtrimeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Geta Beqa lëndohet rëndë gjatë ushtrimeve

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 1,166 shikime
 • 1,166 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo është gjendja e saj 

Kategoritë0 komente