Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

I riu nga Kosova ka një mesazh për ata që duan të ikin në Gjermani (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I riu nga Kosova ka një mesazh për ata që duan të ikin në Gjermani (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I riu nga Kosova ka një mesazh për ata që duan të ikin në Gjermani (VIDEO)

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 23,293 shikime
 • 23,293 shikime
 • 0 shikues
 • 4
 • 4
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente