Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Gjatë vikendit, në parking kam parë vetëm 2 nga mbi 20 makina që i kemi të Ministrisë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Gjatë vikendit, në parking kam parë vetëm 2 nga mbi 20 makina që i kemi të Ministrisë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Gjatë vikendit, në parking kam parë vetëm 2 nga mbi 20 makina që i kemi të Ministrisë”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 417 shikime
 • 417 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Gjatë vikendit, në parking kam parë vetëm 2 nga mbi 20 makina që i kemi të Ministrisë”

Kategoritë


0 komente