Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjendja e mjerueshme e rrugëve të kryeqytetit
Gjendja e mjerueshme e rrugëve të kryeqytetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjendja e mjerueshme e rrugëve të kryeqytetit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrugët e kryeqytetit të Kosovës nuk janë aspak në gjendje të mirë. Mu në qendër të Prishtinës, në rrugën “Anton Çeta”, ka kohë që gropat vazhdojnë të mos mbyllen derisa edhe ujërat e zeza tashmë janë shfaqur mbi rrugë. Kjo mund të shihet edhe përmes pamjeve që sjellë KosovaPress nga ajo rrugë.

Kategoritë


0 komente


0/500