Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjendja e sigurisë në rrugët e Kosovës është alarmante
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjendja e sigurisë në rrugët e Kosovës është alarmante

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjendja e sigurisë në rrugët e Kosovës është alarmante

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Të dhënat aktuale janë mjaft shqetësuese sa i përket sigurisë në komunikacion, ku vetëm nga janari i këtij viti e deri më tani kanë vdekur 89 persona si pasojë e aksidenteve të trafikut.

Kategoritë


0 komente