Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
#gjesi: Oborri i shndërruar në muze, gjenden eksponate të para 6000 vjetëve
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
#gjesi: Oborri i shndërruar në muze, gjenden eksponate të para 6000 vjetëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

#gjesi: Oborri i shndërruar në muze, gjenden eksponate të para 6000 vjetëve

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,838 shikime
 • 1,838 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente