Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjetaj: Serbia nuk ka vullnet për të zgjidhur çështjen e të zhdukurve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjetaj: Serbia nuk ka vullnet për të zgjidhur çështjen e të zhdukurve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 21:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjetaj: Serbia nuk ka vullnet për të zgjidhur çështjen e të zhdukurve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Derisa nuk shtyhet trysnia nga Serbisë, nga ana e bashkësisë ndërkombëtare, është vështirë e besueshme se do të zgjidhet çështja e personave të pagjetur.Kështu ka theksuar kryetari i Komisionit për Persona të Zhdukur, Prenk Gjetaj. Për më shumë: http://telegra.fi/syn1VM

Kategoritë


0 komente