Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Në Lepenc është gjetur trupi i policit Malsor Dashi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Lepenc është gjetur trupi i policit Malsor Dashi

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Lepenc është gjetur trupi i policit Malsor Dashi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,043 shikime
 • 2,043 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Lepenc është gjetur trupi i policit Malsor Dashi

Kategoritë0 komente