Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjiko publikon pamje nga muaji i mjaltit me Eliten
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjiko publikon pamje nga muaji i mjaltit me Eliten

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjiko publikon pamje nga muaji i mjaltit me Eliten

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 3,074 shikime
 • 3,074 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjiko dhe Elita publikojn pamje nga pushimet

Kategoritë


0 komente