Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjini insiston se ndërtimet përreth kullës së Sylejman Vokshit s’e cenojnë monumentin, opozita në alarm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjini insiston se ndërtimet përreth kullës së Sylejman Vokshit s’e cenojnë monumentin, opozita në alarm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjini insiston se ndërtimet përreth kullës së Sylejman Vokshit s’e cenojnë monumentin, opozita në alarm

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 212 shikime
 • 212 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente