Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjini: Zhvillimin ekonomik e bëjnë njerëzit, jo pushteti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjini: Zhvillimin ekonomik e bëjnë njerëzit, jo pushteti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjini: Zhvillimin ekonomik e bëjnë njerëzit, jo pushteti

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 349 shikime
 • 349 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të Komunës së Gjakovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini, ka thënë se kritikuar qeverisjen e drejtuar nga Mimoza Kusari-Lila, për të cilën thotë se nuk do të mbahet mend për ndonjë projekt të madh, derisa ka premtuar se në Gjakovë do të bëjë dicka që moti nuk është parë në këtë komunë.

Kategoritë


0 komente