Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjirafa50.com - Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjirafa50.com - Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjirafa50.com - Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon.

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 5,430 shikime
 • 5,430 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

24.000 produkte te reja ne gjirafa50.com

Kategoritë


1 koment