Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjirafa50.com - Çantë Samsonite Network 3, 15.6"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjirafa50.com - Çantë Samsonite Network 3, 15.6"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjirafa50.com - Çantë Samsonite Network 3, 15.6"

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 234 shikime
 • 234 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjirafa50.com - Dyqani online më i madh për teknologji në rajon

Blej online - Çantë Samsonite Network 3, 15.6"

Shiko produktin: https://gj.al/oHwcuE


  0 komente