Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

GjirafaMall

3 video | 11,195 shikime

GjirafaMall.com eshte dyqani më i madh online në Kosovë me mbi 80.000 produkte nepër kategori të shumta: Auto, Librari, Shtëpi, Aksesorë, Veshje, Fëmijë, Teknologji, Kozmetikë, Sport, Vegla Pune. Transportin e porosive e bëjmë për 24h.

Për ty, menjëherë!

Alternate Text