Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

GjirafaStudios

18 shfaqje | 656 video | 71,338,315 shikime

GjirafaStudios është shtëpia prodhuese e Gjirafa,Inc.,
e cila merret me prodhimin e artit medial, si filma,
seriale,emisione, dokumentar etj.
Prodhimet e GjirafaStudios si: Schengen Visa, Stupcat, TapQuiz, Ekspertiza, etj. janë prodhime vendore dhe origjinale, duke u sjellur shikuesve vazhdimisht materiale të reja dhe unike.

 

Ndiqe kanalin për t"u informuar i pari për videot më të reja.

Shfaq më shumë
Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat